KAMAX osobně

 

 

 

Těšíme se na seznámení s Vámi

Nacházíte se zde: úvodní strana > Kariéra > Kontaktní osoby

Máte ještě otázky?

Ohledně otázek týkajících se Vašeho vstupu do fi. KAMAX Vám rádi poradíme i osobně.

Vedoucí pracovníci po celém světě

Stefan Schulz

Vice President Human Resources

Telefon: +49 6633 79-721
E-Mail: stefan.schulz@kamax.com

Theresa Neutze

Assistant to the Vice President Human Resources

Telefon: +49 6633 79-721 
E-Mail: theresa.neutze@kamax.com

Spolupracovníci holdingu

Kai Uwe Braun

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-723
E-Mail: kaiuwe.braun@kamax.com

Trainees celosvětově, stáže a závěrečných prací v Německu

Dr. Christoph Stritzke

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-722
E-Mail: christoph.stritzke@kamax.com

Spolupracovníci závodů v Německu

Harald Sachse

Vedoucí personálního úseku Spolupracovníci závodů v Osterode

Telefon: +49 5522 315 201
E-mail: harald.sachse@kamax.com

Stefanie Burk

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-840
E-Mail: stefanie.burk@kamax.com

Jan Weier

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-169
E-Mail: jan.weier@kamax.com

Johanna Denzel

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-900
E-Mail: johanna.denzel@kamax.com

Odborné vzdělávání a studenti duálního vzdělávání v Německu

Franziska Spies

Human Resources

Telefon: +49 6633 79-766
E-Mail: franziska.spies@kamax.com

Spolupracovníci Čína

Ru Lu

Vedoucí personálního úseku

Telefon: +86 519 89860061
E-Mail: ru.lu@kamax.com

Spolupracovníci Česká republika

Martina Drahoňovská

Vedoucí personálního oddělení

Telefon: +420 481 353-152
E-Mail: martina.drahonovska@kamax.com

Spolupracovníci Slovensko

Katarína Horváthová

Human Resources

Telefon: +421 54 488 87-31
E-Mail: katarina.horvathova@kamax.com

Spolupracovníci Španělsko

Flora Andreu

Vedoucí personálního oddělení

Telefon: +34 96 145-2025
E-Mail: flora.andreu@kamax.com

Spolupracovníci USA

Kevin Prater

Vedoucí personálního oddělení

Telefon: +1 810 272-2130
E-Mail: kevin.prater@kamax.com

Práce u fi. KAMAX

Odborníci & vedoucí pracovníci

Nabízíme Vám napínavé výzvy v dynamickém, mezinárodním prostředí.

Absolventi vysokých škol

Obojí je možné – okamžitý nástup nebo trainee program

Studenti

Rozšiřte si své získané vědomosti o zkušenosti z práce u vedoucí firmy na trhu.