KAMAX spája celý svet


Ako nezávislý rodinný podnik
sa riadime celosvetovými normami, ktoré sa orientujú na budúcnosť

Ste na: Úvodná strana

KAMAX Novinky

KAMAX expanduje do Indie

V průběhu své globální expanze založil KAMAX právnickou entitu a obchodní kancelář v Bangalúru v Indii. ...

KAMAX expanduje do Indie

Zleva doprava: Carlos Mena, Mario Braun a Vijay Kumar při tradičním púdža rituálu

V průběhu své globální expanze založil KAMAX právnickou entitu a obchodní kancelář v Bangalúru v Indii. Slavnostní zahajovací ceremoniál proběhl 17 července 2017. Zúčastnil se jej jeden z ředitelů, Vijay Kumar, Mario Braun (viceprezident pro Product Management) a J. Carlos Mena Ivars (vrchní finanční ředitel pro Museros), který bude podporovat dceřinou společnost ohledně obchodních aktivit a struktury pobočky.

KAMAX byl v posledních letech v Indii aktivní, primárně prostřednictvíc obchodního vztahu s výrobcem oceli, společností Amtec. “KAMAX AUTOMOTIVE INDIA PRIVATE LIMITED nám dovolí mít užší vztah s našimi zákazníky na velice rychle roustoucím indickém trhu”, říká Vijay Kumar, který pracuje pro KAMAX jako obchodní konzultant od roku 2015. Díky jeho spolupráci se obrat za poslední 2 roky na indickém trhu více jak zdvojnásobil. Cílem této obchodní kanceláře je pokračovat v tomto pozitivním růstu.

Nejnovějším zákazníkem KAMAXu v tomto regionu je společnost Maruti Suzuki, největší výrobce lehkých vozidel v Indii, který se rozhodl spolupracovat s naší společnostní kvůli vysoké kvalitě produktů.

KAMAX dodavatel pro auto roku

KAMAX s.r.o. je „DODAVATELEM PRO AUTO ROKU 2017 v České republice“. Automobilová průmyslová asociace (AIA), jakožto tradiční partner průzkumu, nedávno vyhlásil ...

KAMAX dodavatel pro auto roku

KAMAX s.r.o. je „DODAVATELEM PRO AUTO ROKU 2017 v České republice“. Automobilová průmyslová asociace (AIA), jakožto tradiční partner průzkumu, nedávno vyhlásil ŠKODU Kodiaq jako české „AUTO ROKU 2017“ a náš závod v Turnově je jedním z několika hlavních dodavatelů, kteří mohou užívat toto označení.

„Jsme velmi pyšní, že kvalita našich produktů přispěla k tomuto úspěchu pro ŠKODA-Auto“, říká Tomáš Hájek, VP Projekty / IE / Logistika, Turnov.

Vedle společnosti KAMAX s.r.o., má AIA dalších 145 členů zahrnující výrobce pro automobilový průmysl, dodavatelé a další podniky v automobilovém průmyslu působící v České republice. Z tohoto počtu se třicet firem podílelo na prezentaci „AUTO ROKU 2017“ v České Republice a to speciálně na doprovodné akci „DODAVATEL PRO AUTO ROKU 2017“. Dodavatelé automobilů, kteří se dostali do finále soutěže, měli současně příležitost představit své produkty. Společnost KAMAX s.r.o. byla natolik přesvědčivá kvalitou svých výrobků, že získala právo použít toto prestižní označení.