Inovace

Úspěšně realizované nápady

V zájmu našich zákazníků poskytujeme nejen kreativní řešení jejich požadavků, ale také zcela nové varianty výrobků.

Inovace

Portfolio výrobků

Pro každý spoj správné řešení

Poskytujeme našim zákazníkům pro každou aplikaci vhodný spojovací prvek: vysoce kvalitní, pro snadnou montáž a perspektivní.

Portfolio výrobků

Vyznáte se?

Test odborných znalostí

Většina našich produktů je vyráběna pro automobilový průmysl. Otestujte si své znalosti a přiřaďte k autu šest různých spojovacých prvků.

Jdeme na to

4fastening  

Individuální služba - maximální kvalita - nejvyšší flexibilita dodávek

4fastening celosvětově dodává produkty KAMAX a produkty z naší partnerské sítě, které doplňují naše nabídkové portfolio: jak u malých sérií a potřeby náhradních dílů, tak u velkých sérií just-in-time / just-in-sequence. Naše 100% dceřiná společnost splňuje individuální požadavky našich zákazníků a kombinuje sortiment produktů nejvyšší kvality s vynikajícím servisem. 

4fastening

FACIL  

Silná strategická aliance s přidanou hodnotou pro zákazníka

FACIL je náš společný podnik s firmou ARaymond. ARaymond Network, jako mezinárodní expert na upevňovací a montážní řešení, vynalézá, vyvíjí a vyrábí klipové a lepicí systémy a fluidní spojení. FACIL jako jeden z prvních poskytovatelů na trhu zavedl koncepci "Full Service": spojovací techniku pro průmysl osobních automobilů a užitkových vozidel v kombinaci s komplexními službami pro oblast výroby, kvality, nákupu a logistiky. Společnost FACIL, zapojená již do fáze vývoje vozidla, tak svým zákazníkům výrazně šetří náklady a značně přispívá ke zdokonalování procesů. Každoročně vybaví společnost FACIL veškerou spojovací technikou okolo jednoho milionu vozidel. 

FACIL