GEB – Nejvyšší výkonná rada

Jörg Steins, CEO skupiny KAMAX

Pan Dipl.-Ing. Jörg Steins se narodil v roce 1967 v Kasselu. Od dubna 2017 byl členem výkonné rady skupiny KAMAX. Zpočátku působil jako Chief Operating Officer (COO), byl zodpovědný za všechny výrobní závody po celém světě. Od dubna 2019 je předsedou představenstva skupiny KAMAX se sídlem v Hombergu (Ohm).

Studoval strojírenství na Univerzitě Kassel, kde získal titul Dipl.-Ing.

Před svým nástupem do KAMAXu působil jako ředitel a COO společnosti ThyssenKrupp Federn und Stabilisatoren GmbH, Hagen. Předtím pan Steins zastával manažerské pozice v různých mezinárodních společnostech dodavatelů automobilového průmyslu, některé z nich s celkovou odpovědností.

Pan Steins je ženatý a je otcem jednoho syna a dvou dcer.

Bernd Lechner, COO skupiny KAMAX

Pan Bernd Lechner se narodil v roce 1966 ve městě Stuttgart. Od srpna roku 2019 je provozním ředitelem skupiny KAMAX (COO) se sídlem v Hombergu (Ohm).

Vystudoval univerzitu v Esslingenu (University of Esslingen) se specializací na Automobilové inženýrství a posléze získal titul z Průmyslového inženýrství (Dipl.-Ing., FH). Rovněž získal titul Master of Science z Automobilového inženýrství z univerzity v Hertfordshire (University of Hertfordshire, UK).

Před nástupem do společnosti KAMAX pracoval v různých společnostech se zaměřením na automobilový průmysl, a to v Německu, Jižní Africe, České republice a také v USA. V různých řídicích funkcích pracoval pan Bernd Lechner pro společnosti AUDI, Faurecia, SKF, Mahle a další.

Pan Lechner je ženatý a má dvě dcery.

Dr. Wolfgang Scheiding, CMO KAMAX Gruppe

Dr. Wolfgang Scheiding, Jahrgang 1968, aufgewachsen in Melsungen, ist seit Dezember 2015 Chief Market Officer der KAMAX Gruppe mit Sitz in Homberg (Ohm).

Er hat Diplom-Wirtschaftsingenieurwesen mit Fachrichtung Maschinenbau an der TU Darmstadt studiert und dort am Institut für Werkstoffkunde promoviert.

Vor seinem Eintritt bei KAMAX im August 2000 war Dr. Scheiding wissenschaftlicher Mitarbeiter an der TU Darmstadt und beim Deutschen Schraubenverband (DSV) sowie Manager Application Engineering bei Textron. 

Dr. Scheiding ist verheiratet und Vater von zwei Töchtern.