Váš kontaktní partner

Máte-li jakékoliv dotazy týkající se nástupu do společnosti KAMAX, rádi Vám poradíme osobně.

Pro zaměstnance Holdingu

Stefanie Burk

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-840

E-mail: stefanie.burk@no-spamkamax.com

Silke Jost

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-731

E-mail: silke.jost@no-spamkamax.com

Pro Trainee, Internship či zpracování závěrečných prací v Německu

Dr. Christoph Stritzke

Manager Talent Management & Projects

Telefon: +49 6633 79-722

E-mail: christoph.stritzke@no-spamkamax.com

Pro zaměstnance německých závodů

Kai Uwe Braun

Human Resources Director

Telefon: +49 6633 79-723

E-mail: kaiuwe.braun@no-spamkamax.com

Harald Sachse

Human Resources Manager – Závod v Osterode

Telefon: +49 5522 315201

E-mail: harald.sachse@no-spamkamax.com

Johanna Denzel

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-900

E-mail: johanna.denzel@no-spamkamax.com

Sascha Kegel

Human Resources Advisor

Telefon: +49 6633 79-788

E-mail: sascha.kegel@no-spamkamax.com

Jan Weier

Human Resources Manager

Telefon: +49 6633 79-169

E-mail: jan.weier@no-spamkamax.com

Pro učně a duální studenty v Německu

Franziska Spies

Training Manager

Telefon: +49 6633 79-766

E-mail: franziska.spies@no-spamkamax.com

Pro zaměstnance v Číně

Laraine Yang

Human Resources Supervisor

Telefon: +86 519 80115661

E-mail: liping.yang@no-spamkamax.com

Pro zaměstnance na Slovesnku

Katarína Horváthová

Human Resources

Telefon: +421 54488 87-31

E-mail: katarina.horvathova@no-spamkamax.com

Pro zaměstnance ve Španělsku

Susana Garcia Tirado

Human Resources Director

Telefon: +34 96 145 20 25

E-mail: susana.garcia@no-spamkamax.com

Pro zaměstnance v České republice

Martina Drahoňovská

Human Resources Director

Telefon: +420 481 353-152

E-mail: martina.drahonovska@no-spamkamax.com

Pro zaměstnance v USA

Kevin Prater

Human Resources Director

Telefon: +1 810 272-2130

E-mail: kevin.prater@no-spamkamax.com