Kontaktné osoby pre kariéru

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom Vášho nástupu v KAMAX Vám radi poradíme aj osobne.

 

Zamestnanci holdingu

Stefanie Burk

Human Resources Manager

Telefón: +49 6633 79-840

E-mail: stefanie.burk@no-spamkamax.com

Silke Jost

Human Resources Manager

Telefón: +49 6633 79-731

E-mail: silke.jost@no-spamkamax.com

Stážisti po celom svete, praktikanti a záverečné práce

Dr. Christoph Stritzke

Director Talent Management & Mobility

Telefón: +49 6633 79-722

E-mail: christoph.stritzke@no-spamkamax.com

Zamestnanci závodov Nemecko

Kai Uwe Braun

Vedúci personálneho oddelenia, závody v Nemecku

Telefón: +49 6633 79-723

E-mail: kaiuwe.braun@no-spamkamax.com

Harald Sachse

Vedúci personálneho oddelenia, závod Osterode

Telefón: +49 5522 315201

E-mail: harald.sachse@no-spamkamax.com

Johanna Denzel

Human Resources Manager

Telefón: +49 6633 79-900

E-mail: johanna.denzel@no-spamkamax.com

Sascha Kegel

Personálny referent

Telefón: +49 6633 79-788

E-mail: sascha.kegel@no-spamkamax.com

Jan Weier

Human Resources Manager

Telefón: +49 6633 79-169

E-mail: jan.weier@no-spamkamax.com

Učni a študenti duálneho štúdia – Nemecko

Franziska Spies

Vedúca vzdelávania

Telefón: +49 6633 79-766

E-mail: franziska.spies@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Čína

Laraine Yang

Human Resources Manager

Telefón: +86 519 80115661

E-mail: liping.yang@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Slovensko

Katarína Horváthová

Human Resources

Telefón: +421 54488 87-31

E-mail: katarina.horvathova@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Španielsko

Susana Garcia Tirado

HR Director

Telefón: +34 96 145 20 25

E-mail: susana.garcia@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Česká republika

Martina Drahoňovská

Vedúca personálneho oddelenia

Telefón: +420 481 353-152

E-mail: martina.drahonovska@no-spamkamax.com

Zamestnanci – USA

Kevin Prater

Vedúci personálneho oddelenia

Telefón: +1 810 272-2130

E-mail: kevin.prater@no-spamkamax.com