Kontaktné osoby pre kariéru

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom Vášho nástupu v KAMAX Vám radi poradíme aj osobne.

 

Vedúci pracovníci po celom svete

Chrisoula Angelidou

Vice President Global People & Culture

Telefón: +49 6633 79-229

E-mail: Chrisoula.Angelidou@no-spamkamax.com

Zamestnanci holdingu

Stefanie Stein

Director People & Culture

Telefón: +49 6633 79-840

E-mail: stefanie.stein@no-spamkamax.com

Silke Jost

Manager People & Culture

Telefón: +49 6633 79-731

E-mail: silke.jost@no-spamkamax.com

Stážisti po celom svete, praktikanti a záverečné práce

Dr. Christoph Stritzke

Director Learning & Development and Int. Assignments

Telefón: +49 6633 79-722

E-mail: christoph.stritzke@no-spamkamax.com

Zamestnanci závodov Nemecko

Kai Uwe Braun

Vedúci personálneho oddelenia, závody v Nemecku

Telefón: +49 6633 79-723

E-mail: kaiuwe.braun@no-spamkamax.com

[Translate to Slovak:]

Arne Rausch

Vedúci personálneho oddelenia, závod Osterode

Telefón: +49 5522 315201

E-mail: arne.rausch@no-spamkamax.com

Sascha Kegel

Manager People & Culture

Telefón: +49 6633 79-788

E-mail: sascha.kegel@no-spamkamax.com

Christina Weis

Human Resources Manager

Telefón: +49 6633 79-532

E-mail: Christina.Weis@no-spamkamax.com

Učni a študenti duálneho štúdia – Nemecko

[Translate to Slovak:]

Corinne Coprian

Training Manager

Telefón: +49 6633 79-766

E-mail: Corinne.Coprian@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Čína

Laraine Yang

Manager People & Culture

Telefón: +86 519 80115661

E-mail: liping.yang@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Mexiko

David Cazares

Manager People & Culture

Telefón: +52 (477) 689-1466

E-mail: david.cazares@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Slovensko

Katarína Horváthová

People & Culture

Telefón: +421 54488 87-31

E-mail: katarina.horvathova@no-spamkamax.com

Mariana Koreňová

People & Culture Specialist

Telefón: +421 54488 87-36

E-mail: mariana.korenova@no-spamkamax.com

Zamestnanci – Česká republika

Martina Drahoňovská

Director People & Culture

Telefón: +420 481 353-152

E-mail: martina.drahonovska@no-spamkamax.com